Aanmelden voor cursusronde gemeente Ridderkerk.

Cursus - Gemeente Ridderkerk (nov-dec) 2023

"*" geeft vereiste velden aan

Aanhef*
Let op: Wilt u samen met iemand de cursus volgen, dan dient deze persoon zich in een apart formulier aan te melden. Extra aanmeldingen in dit ''opmerkingen''-veld, kunnen wij niet op de lijst plaatsen. Daarnaast vragen we u om alstublieft met maximaal drie personen van dezelfde VvE mee te doen met de cursus. Zo kunnen we meer VvE's de mogelijkheid bieden om mee te doen. Bij voorbaat dank.
Aanwezig dag 1*
Aanwezig dag 2*
Aanwezig dag 3*
Privacy*
Marketing
Hulp nodig icon

Hulp nodig?

Heeft u hulp nodig? Ga dan voor meer informatie naar onze helpdesk pagina. Onze helpdesk is er voor al uw vraagstukken m.b.t. Juridische, Bouwkundige en Energie vragen.

Naar de helpdesk

Ontvang elke maand de nieuwste artikelen in je mailbox