Kosten binnenkant bij vernieuwen kozijn?



Buurman

Buurman

op March 8, 2021

Vastgesteld is dat er een houten kozijn vervangen moet worden.

In de Splitsingsakte zijn er hiervoor geen specifieke regels gesteld.

Mijn vraag is:

Voor wie zijn de kosten aan de binnenzijde? Het gaat om: (de)monteren radiator en het schilderwerk.

Leidend binnen de VVE is Modelrecht 1992.

Paul

Paul

op March 9, 2021

voor de vve, lees ook art. 18 lid 3.

 

 

Buurman

Buurman

op March 9, 2021

Dat vermoeden had ik al, vandaar de vraag ter controle.

Dank voor je reactie.