Gelukt!

Wij hebben uw inzending in goede orde ontvangen.
U hebt van ons een e-mail ontvangen ter bevestiging.

Wist u dat…

Wist u dat door uw VvE aan te sluiten bij VvE Belang, u mogelijk kunt profiteren van besparingen op uw VvE-bijdrage? Onze 8% collectiviteitskorting op Centraal Beheer VvE-verzekeringen compenseert vaak ruimschoots de kosten van een aansluiting bij VvE Belang. Maar er is meer! Uw bestuur krijgt onbeperkte toegang tot onze deskundige adviseurs op het gebied van bouwkunde, juridische zaken en verduurzaming via de VvE Belang Helpdesk. Zo weet u zeker dat al uw vragen vakkundig worden beantwoord. Ook geniet de VvE van 10% korting op het gecertificeerde VvE Belang Meerjarenonderhoudsplan en een abonnement op VvE Magazine, hét kwartaalblad voor VvE’s. Waar wacht u nog op? Breng VvE Belang direct onder de aandacht van uw bestuur en profiteer van deze voordelen.

Bekijk hier alle voordelen


Blijf op de hoogte!

Veranderingen op het gebied van VvE’s zijn regelmatig en volgen elkaar snel op. Blijf op de hoogte!
Meld u direct gratis aan voor de verschillende kanalen van VvE Belang.

VvE Nieuwsbrief VvE Forum Youtube LinkedIn Facebook Google Review
Youtube

Hulp nodig icon

Hulp nodig?

Heeft u hulp nodig? Ga dan voor meer informatie naar onze helpdesk pagina. Onze helpdesk is er voor al uw vraagstukken m.b.t. Juridische, Bouwkundige en Energie vragen.

Naar de helpdesk