28 - 07 - 21

Stimuleringsregeling aardgasvrije huurwoningen; ook voor gemengde VvE’s

Sinds 1 oktober 2021 kan de gemengde VvE ook gebruik maken van de Stimuleringsregeling aardgasvrije huurwoningen (SAH). Zo mogen dan naast verhuurders ook gemengde Vereniging van Eigenaars (VvE's) gebruik maken van de regeling.

In een gebouw met een gemengde VvE wonen huurders en eigenaar-bewoners. Verhuurders en gemengde VvE’s kunnen subsidie aanvragen voor:

  • De aanschaf van een volledig elektrisch kooktoestel,
  • een aansluiting op het warmtenet. Een individuele aansluiting en een centrale aansluiting mag u combineren. U kunt de subsidie voor het koppelen van het inpandige leidingstelsel aanvragen onder de aansluitkosten,
  • de kosten voor de aanleg van het inpandige leidingstelsel. Die kunt u onder omstandigheden opvoeren als aansluitkosten in plaats van inpandige woningkosten. Dit is mogelijk als u optreedt als doorleverancier of als het eigendom of beheer van deze leidingen overgaat naar de warmteleverancier.

Kijk voor alle informatie op www.rvo.nl; Stimuleringsregeling aardgasvrije huurwoningen (SAH)

Ontvang elke maand de nieuwste artikelen in je mailbox