24 - 01 - 23

Permanente wet digitaal vergaderen

In de Periode waarin we te maken hadden met het Covid-19-virus werd een tijdelijke Wet Justitie en Veiligheid tot stand gebracht. Tijdelijk, want vanaf 1 februari a.s. is digitaal vergaderen niet meer mogelijk. De internetconsultatie voor de permanente wet eindigt op 6 februari a.s.

De Tijdelijke wet Covid-19, die het o.a. mogelijk maakt om digitaal te vergaderen, wordt op termijn vervangen door een permanente wet. Het is de vraag wanneer de nieuwe wet in werking treedt. VvE’s die besluiten willen nemen tussen 1 februari en de ingangsdatum van de nieuwe wet, zitten dus in een vorm van ‘niemandsland’.

In de nieuwe wet worden enkele voorwaarden gesteld waardoor de digitale vergadering goed kan verlopen. Het wordt ook eenvoudiger om de leden langs digitale weg op te roepen voor de vergadering.

Wilt u nog reageren op de internetconsultatie? Klik hier

Hulp nodig icon

Hulp nodig?

Heeft u hulp nodig? Ga dan voor meer informatie naar onze helpdesk pagina. Onze helpdesk is er voor al uw vraagstukken m.b.t. Juridische, Bouwkundige en Energie vragen.

Naar de helpdesk

Ontvang elke maand de nieuwste artikelen in je mailbox