06 - 10 - 23

Voorlichtingen in 2023 een groot succes!

De VvE Belang voorlichtingsbijeenkomsten van 2023 waren weer een groot succes! Circa 5.000 bezoekers hebben weer genoten van acht dagen boordevol waardevolle informatie in- en rondom de wereld van de VvE.

Tijdens de voorlichtingsbijeenkomsten hebben de bezoekers ook kennis mogen maken met de nieuwste diensten en producten. U vindt alle standhouders hier terug. Ook namens alle standhouders, bedankt voor de wederom succesvolle dagen.

Presentaties

Er zijn tijdens de voorlichtingsbijeenkomsten veel vragen binnengekomen over de presentaties. Er is een grote belangstelling voor de slides die tijdens de presentaties zijn gebruikt. Uiteraard geven wij hier gehoor aan. Klik op de workshop naar keuze en u download direct de slides (in PDF) op uw apparaat. De plenaire opening is opgenomen in Utrecht en is in zijn geheel terug te kijken.

Plenaire opening: Actualiteiten in het VvE-domein Youtube
Workshops deel I Workshops deel II
Juridische actualiteiten Het geheim van goed opdrachtgeverschap
Handvatten voor een kansrijke subsidie- en financieringsaanvraag Praktische oplossingen tegen overlast in de VvE
Duurzame oplossingen voor VvE’s: warmtepompen en vermindering gasverbruik Verdiep uw kennis over laadpunten voor de VvE

Namens de gehele organisatie willen wij u nogmaals hartelijk bedanken voor uw komst

Hulp nodig icon

Hulp nodig?

Heeft u hulp nodig? Ga dan voor meer informatie naar onze helpdesk pagina. Onze helpdesk is er voor al uw vraagstukken m.b.t. Juridische, Bouwkundige en Energie vragen.

Naar de helpdesk

Ontvang elke maand de nieuwste artikelen in je mailbox